O Společnosti AHI Carrier

AHI Carrier South Eastern Europe

AHI CARRIER South Eastern Europe Single Member S.A. odpovídá za evropskou činnost AHI CARRIER FZC ve střední a jihovýchodní Evropě. Zodpovídá také za distribuci a poprodejní servis topných, klimatizačních a chladicích produktů Carrier, Toshiba.

Tato společnost se sídlem v Řecku, s dceřinou společností na Thessaloniki, odpovídá za řízení poboček v:

  • Bulharsku – AHI Carrier HVAC Bulgaria EOOD
  • Rumunsku – AHI Carrier Romania SRL
  • Rakousku – AHI Carrier GmbH
  • České republice – AHI Carrier CZ s.r.o.

Poslání

Stát se volbou číslo jedna pro zákazníky hledající klimatizační, topná, ventilační a průmyslová chladicí řešení v celém regionu.

Cíl

S pomocí zařízení Carrier zajišťujících vysokou kvalitu interierového vzduchu vytvářet příjemné a produktivní prostředí nehledě na klimatické podmínky.

Hodnoty

Výkon a kvalita

Naším cílem je poskytovat služby a produkty vysoké kvality a efektivity, a tím posilovat naši vedoucí pozici na trhu. Naše produkty jsou stabilní a vysoce výkonné a překonávají očekávání našich zákazníků.

Inovace

Trvale se zaměřujeme na poskytování inovativních a spolehlivých produktů a služeb určených ke zlepšování prostředí a životních podmínek.

Podpora zaměstnanců

Nejcennějším majetkem společnosti jsou naši vlastní lidé, proto podporujeme osobní i profesní rozvoj a investujeme do školení. Naším cílem je vytvoření pracovního prostředí, ve kterém vládne sounáležitost, respekt a rozmanitost.

Péče o zákazníky

Potřeby zákazníků jsou u nás na prvním místě a neustále se snažíme předvídat jejich myšlenky a uspokojovat jejich požadavky, proto jim dodáváme vysoce kvalitní produkty, služby a inovativní řešení, které jim poskytnou konkurenční výhodu.

Pracovní postupy

Dodržování nejpřísnějších norem pracovních postupů a profesní praxe je naším nekompromisním závazkem. To se týká vztahů se zákazníky, dodavateli, konkurenty a komunitami, v nichž působíme, a samozřejmě i vztahů mezi zaměstnanci.

Zdraví a bezpečnost práce

Chránit bezpečnost zaměstnanců, zákazníků i životního prostředí je pro nás velmi důležité. Vždy se snažíme zajistit, aby na naše zaměstnance na pracovištích nečíhala žádná rizika a aby byly naše produkty a služby pro zákazníky bezpečné.

O společnosti AHI Carrier FZC

AHI CARRIER FZC je společnost typu joint venture vytvořená v prosinci roku 2008 ze společností Carrier Corporation a Air-Conditioning & Heating International (AHI). Jedná se o největší podnik Carrier typu joint venture pro distribuci topných, klimatizačních a chladicích produktů mimo USA.

AHI CARRIER FZC se stará o trhy Ruska, Společenství nezávislých států (CIS), střední a východní Evropy (15 zemí), Oceánie (15 zemí), Afriky (54 zemí) a Blízkého východu (14 zemí).

* Toshiba: V roce 1999 Carrier Corporation vytvořila joint venture s divizí klimatizací firmy Toshiba a byla založena Toshiba Carrier Corporation. Tyto dvě společnosti spojily síly, aby mohly poskytovat širokou škálu klimatizačních řešení.

back to projects

Modern sports centers equipped with Carrier solutions

Sports centers and stadiums require advanced HVAC solutions to provide a comfortable environment both for athletes and spectators, throughout the year. Sports center managers can count on Carrier’s energy-efficient and reliable solution to deliver the right conditions for each section and area of their facilities, effortlessly.
AHI Carrier has wide experience in athletic venues, having provided advanced solutions to many modern sports facilities:

Olympic Sports Centers in Athens

Equipment:30RA Scroll Compressor Air-Cooled Liquid Chillers, 50HZ Packaged Rooftop Heat Pumps and split units

Hellinikon Olympic Canoe/Kayak Slalom Centre in Elliniko

Equipment:30HXC Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers and ducted units

Athens Olympic Sports Complex in Athens

Equipment:30SHB Air-to-Water Heat Pumps

Markopoulo Olympic Shooting Centre in Markopoulo

Equipment:30GX Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers and split units

Athens Olympic Tennis Centre in Marousi

Equipment:30HXC Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers

Agios Kosmas Sports Center in Elliniko

Equipment:50VH Vertical Indoor Packaged Units, 50TJQ Single-Package Standard Efficiency Rooftop Heat Pump Units and ducted units

Pancretian Stadium in Heraklion

Equipment:30GX Screw Compressor Liquid Chiller, 61AF High Temperature Air-to-Water Heat Pumps and split units

Markopoulo Olympic Equestrian Centre in Markopoulo

Equipment:30GX Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers, 30RA Scroll Compressor Air-Cooled Liquid Chiller, 50VH Vertical Indoor Packaged Units, 50GH Packaged Rooftop Heat Pumps and split units

Galatsi Olympic Hall in Galatsi

Equipment:19XR Centrifugal Liquid Chillers, and 50GZ Packaged Rooftop Units and ducted units

Panthessaliko Stadium in Volos

Equipment:30HXC Screw Compressor Water Cooled Liquid Chillers and split units

Click on any file to download it

Personal Data Processing Statement Rev 10-2018

Prohlanseni o zpracovani osobnich ubaju Rev 10-2018

General Terms and Conditions EN rev 10-2018

Vseobecne obchodni podminky rev 10-2018