O Společnosti AHI Carrier

AHI Carrier South Eastern Europe

AHI CARRIER South Eastern Europe Single Member S.A. odpovídá za evropskou činnost AHI CARRIER FZC ve střední a jihovýchodní Evropě. Zodpovídá také za distribuci a poprodejní servis topných, klimatizačních a chladicích produktů Carrier, Toshiba.

Tato společnost se sídlem v Řecku, s dceřinou společností na Thessaloniki, odpovídá za řízení poboček v:

  • Bulharsku – AHI Carrier HVAC Bulgaria EOOD
  • Rumunsku – AHI Carrier Romania SRL
  • Rakousku – AHI Carrier GmbH
  • České republice – AHI Carrier CZ s.r.o.

Poslání

Stát se volbou číslo jedna pro zákazníky hledající klimatizační, topná, ventilační a průmyslová chladicí řešení v celém regionu.

Cíl

S pomocí zařízení Carrier zajišťujících vysokou kvalitu interierového vzduchu vytvářet příjemné a produktivní prostředí nehledě na klimatické podmínky.

Hodnoty

Výkon a kvalita

Naším cílem je poskytovat služby a produkty vysoké kvality a efektivity, a tím posilovat naši vedoucí pozici na trhu. Naše produkty jsou stabilní a vysoce výkonné a překonávají očekávání našich zákazníků.

Inovace

Trvale se zaměřujeme na poskytování inovativních a spolehlivých produktů a služeb určených ke zlepšování prostředí a životních podmínek.

Podpora zaměstnanců

Nejcennějším majetkem společnosti jsou naši vlastní lidé, proto podporujeme osobní i profesní rozvoj a investujeme do školení. Naším cílem je vytvoření pracovního prostředí, ve kterém vládne sounáležitost, respekt a rozmanitost.

Péče o zákazníky

Potřeby zákazníků jsou u nás na prvním místě a neustále se snažíme předvídat jejich myšlenky a uspokojovat jejich požadavky, proto jim dodáváme vysoce kvalitní produkty, služby a inovativní řešení, které jim poskytnou konkurenční výhodu.

Pracovní postupy

Dodržování nejpřísnějších norem pracovních postupů a profesní praxe je naším nekompromisním závazkem. To se týká vztahů se zákazníky, dodavateli, konkurenty a komunitami, v nichž působíme, a samozřejmě i vztahů mezi zaměstnanci.

Zdraví a bezpečnost práce

Chránit bezpečnost zaměstnanců, zákazníků i životního prostředí je pro nás velmi důležité. Vždy se snažíme zajistit, aby na naše zaměstnance na pracovištích nečíhala žádná rizika a aby byly naše produkty a služby pro zákazníky bezpečné.

O společnosti AHI Carrier FZC

AHI CARRIER FZC je společnost typu joint venture vytvořená v prosinci roku 2008 ze společností Carrier Corporation a Air-Conditioning & Heating International (AHI). Jedná se o největší podnik Carrier typu joint venture pro distribuci topných, klimatizačních a chladicích produktů mimo USA.

AHI CARRIER FZC se stará o trhy Ruska, Společenství nezávislých států (CIS), střední a východní Evropy (15 zemí), Oceánie (15 zemí), Afriky (54 zemí) a Blízkého východu (14 zemí).

* Toshiba: V roce 1999 Carrier Corporation vytvořila joint venture s divizí klimatizací firmy Toshiba a byla založena Toshiba Carrier Corporation. Tyto dvě společnosti spojily síly, aby mohly poskytovat širokou škálu klimatizačních řešení.

back to projects

Hospitals trust Carrier HVAC solutions

Hospital and healthcare facilities represent a variety of HVAC challenges, covering a range of needs from comfort cooling and heating to the specific and highly demanding challenges of test and research laboratories. Maintaining a comfortable and hygienic experience is extremely important.

Hospital and facility management teams will find peace of mind, efficiency, reliability and comfort in Carrier capabilities to meet and accompany them in their needs.

AHI Carrier SE Europe Air-Conditioning S.A, with expert engineers and reliable products, has provided HVAC solutions to great hospitals.

General Hospital in Volos

Equipment:30GX Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers

Evaggelismos Hospital in Athens

Equipment:30GX Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers

424 Military Hospital in Thessaloniki

Equipment:30RA Air-Cooled Chillers

General Hospital in Ioannina

Equipment:19XR Centrifugal Liquid Chillers

General Hospital in Lamia

Equipment:19XR Centrifugal Liquid Chillers

Olympio Nursing Home in Ioannina

Equipment:30XW Water-Cooled Chillers, 30RQ Air-to-Water Heat Pumps, air handling units and fan coil units

Onnasio Cardiac Surgery Center in Athens

Equipment:19DK Centrifugal Liquid Chillers

DNA Laboratory in Uzice, Serbia

Equipment:30RQS Air-to-Water Heat Pump, Cassette Fan Coils 42GW and Air Handling Units

Military Hospital in Serbia

Equipment:19XR Centrifugal Liquid Chiller

MBAL Sofia Med in Sofia, Bulgaria

Equipment:30XHC Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers

Medlife in Bucuresti

Equipment:30RBS Air-Cooled Liquid Chillers and Air Handling Units

Spital Marie S. Curie in Bucuresti

Equipment:30RB Air-Cooled Liquid Chiller and Air Handling Units

Click on any file to download it

Personal Data Processing Statement Rev 10-2018

Prohlanseni o zpracovani osobnich ubaju Rev 10-2018

General Terms and Conditions EN rev 10-2018

Vseobecne obchodni podminky rev 10-2018