Využíváme cookies k vylepšení funkcí tohoto webu a ke snadnému procházení webových stránek.

O Společnosti AHI Carrier

AHI Carrier South Eastern Europe Air-Conditioning S.A.

AHI CARRIER South Eastern Europe Air-Conditioning S.A. odpovídá za evropskou činnost AHI CARRIER FZC ve střední a jihovýchodní Evropě. Zodpovídá také za distribuci a poprodejní servis topných, klimatizačních a chladicích produktů Carrier, Toshiba.

Tato společnost se sídlem v Řecku, s dceřinou společností na Thessaloniki, odpovídá za řízení poboček v:

  • Bulharsku – AHI Carrier HVAC Bulgaria EOOD
  • Rumunsku – AHI Carrier Romania SRL
  • Rakousku – AHI Carrier GmbH
  • České republice – AHI Carrier CZ s.r.o.

Poslání

Stát se volbou číslo jedna pro zákazníky hledající klimatizační, topná, ventilační a průmyslová chladicí řešení v celém regionu.

Cíl

S pomocí zařízení Carrier zajišťujících vysokou kvalitu interierového vzduchu vytvářet příjemné a produktivní prostředí nehledě na klimatické podmínky.

Hodnoty

Výkon a kvalita

Naším cílem je poskytovat služby a produkty vysoké kvality a efektivity, a tím posilovat naši vedoucí pozici na trhu. Naše produkty jsou stabilní a vysoce výkonné a překonávají očekávání našich zákazníků.

Inovace

Trvale se zaměřujeme na poskytování inovativních a spolehlivých produktů a služeb určených ke zlepšování prostředí a životních podmínek.

Podpora zaměstnanců

Nejcennějším majetkem společnosti jsou naši vlastní lidé, proto podporujeme osobní i profesní rozvoj a investujeme do školení. Naším cílem je vytvoření pracovního prostředí, ve kterém vládne sounáležitost, respekt a rozmanitost.

Péče o zákazníky

Potřeby zákazníků jsou u nás na prvním místě a neustále se snažíme předvídat jejich myšlenky a uspokojovat jejich požadavky, proto jim dodáváme vysoce kvalitní produkty, služby a inovativní řešení, které jim poskytnou konkurenční výhodu.

Pracovní postupy

Dodržování nejpřísnějších norem pracovních postupů a profesní praxe je naším nekompromisním závazkem. To se týká vztahů se zákazníky, dodavateli, konkurenty a komunitami, v nichž působíme, a samozřejmě i vztahů mezi zaměstnanci.

Zdraví a bezpečnost práce

Chránit bezpečnost zaměstnanců, zákazníků i životního prostředí je pro nás velmi důležité. Vždy se snažíme zajistit, aby na naše zaměstnance na pracovištích nečíhala žádná rizika a aby byly naše produkty a služby pro zákazníky bezpečné.

O společnosti AHI Carrier FZC

AHI CARRIER FZC je společnost typu joint venture vytvořená v prosinci roku 2008 ze společností Carrier Corporation a Air-Conditioning & Heating International (AHI). Jedná se o největší podnik Carrier typu joint venture pro distribuci topných, klimatizačních a chladicích produktů mimo USA.

AHI CARRIER FZC se stará o trhy Ruska, Společenství nezávislých států (CIS), střední a východní Evropy (15 zemí), Oceánie (15 zemí), Afriky (54 zemí) a Blízkého východu (14 zemí).

* Toshiba: V roce 1999 Carrier Corporation vytvořila joint venture s divizí klimatizací firmy Toshiba a byla založena Toshiba Carrier Corporation. Tyto dvě společnosti spojily síly, aby mohly poskytovat širokou škálu klimatizačních řešení.

back to projects

Luxury hotels choose Carrier to offer their guests premium hospitality

Today’s hospitality and hotel business needs to offer different levels and types of products and services to meet various guest profiles, from business users to tourists and holiday makers. Accordingly, the HVAC solutions need to adapt and address different areas and usages from reception and conference facilities, through dining and entertainment to relaxation (spa, sauna, swimming pool, and fitness areas) and a wide range of bedroom types.
Hotel owners, developers and facility/property management companies will find profitability, reliability and guest satisfaction in Carrier capabilities to meet their needs.
AHI Carrier SE Europe Air-Conditioning S.A has provided innovative and energy-efficient equipment to several small and large hotel complexes:

Princes Dedeman in Sofia

Equipment:30HXC Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers

Anel in Sofia

Equipment:30XWH Water-to-Water Heat Pump and Fan Coil Units

Hilton in Sofia

Equipment:61AF High Temperature Air-to-Water Heat Pumps

Kempinski Zografski in Sofia

Equipment:19XR Centrifugal Liquid Chiller and 30HXC Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chiller

Ambassadors Residence Boutique Hotel in Chania

Equipment:X-Power Variable Refrigerant System

Porto Veneziano in Chania

Equipment:30HXC Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers

Avra Imperial in Chania

Equipment:30XWH Water-to-Water Heat Pump, 30RQ Air-to-Water Heat Pumps, Fan Coil Units and Air Handling Units

Robinson in Rhodes island

Equipment:30RW Water-Cooled Liquid Chillers with Hydronic Module, 30XWH Water-to-Water Heat Pumps, 30XW Water-Cooled Liquid Chiller, Air Handling Units and Fan Coil Units

La Marquise in Rhodes island

Equipment:30RB Air-Cooled Liquid Chiller with Integrated Hydronic Module, 30XA Air-Cooled Liquid Chillers, 30RQ Air-to-Water Heat Pumps with Integrated Hydronic Modules, Air Handling Units and Fan Coil Units.

Cape Sounio in Athens

Equipment:30GX Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers

Ledra Marriott in Athens

Equipment:30HXC Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers

Astir Palace in Athens

Equipment:30GX Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers

Costa Navarino Resort in Peloponnese

Equipment:19XR Centrifugal Liquid Chillers and 30XWP Screw Compressor Water-Cooled Chillers

Athenaeum Intercontinental in Athens

Equipment:23XRV Water-Cooled Chiller and 30XWHP Screw Compressor Water-Cooled Chiller

Aviant Resort and Villas in Montenegro

Equipment:30RQ Air-to-Water Heat Pumps, 30RB Air-Cooled Liquid Chiller with Integrated Hydronic Module, 30XA Air-Cooled Liquid Chiller

Crown Plaza in Serbia

Equipment:30HXC Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers

Dokumenty ke stažení

Privacy Statement

Politika kvality

Certifikace ISO (ISO 9001)

Certifikace ISO (ISO 9001/K 303)

Certifikace OHSAS (OHSAS 18001:2007)