O Společnosti AHI Carrier

AHI Carrier South Eastern Europe

AHI CARRIER South Eastern Europe Single Member S.A. odpovídá za evropskou činnost AHI CARRIER FZC ve střední a jihovýchodní Evropě. Zodpovídá také za distribuci a poprodejní servis topných, klimatizačních a chladicích produktů Carrier, Toshiba.

Tato společnost se sídlem v Řecku, s dceřinou společností na Thessaloniki, odpovídá za řízení poboček v:

  • Bulharsku – AHI Carrier HVAC Bulgaria EOOD
  • Rumunsku – AHI Carrier Romania SRL
  • Rakousku – AHI Carrier GmbH
  • České republice – AHI Carrier CZ s.r.o.

Poslání

Stát se volbou číslo jedna pro zákazníky hledající klimatizační, topná, ventilační a průmyslová chladicí řešení v celém regionu.

Cíl

S pomocí zařízení Carrier zajišťujících vysokou kvalitu interierového vzduchu vytvářet příjemné a produktivní prostředí nehledě na klimatické podmínky.

Hodnoty

Výkon a kvalita

Naším cílem je poskytovat služby a produkty vysoké kvality a efektivity, a tím posilovat naši vedoucí pozici na trhu. Naše produkty jsou stabilní a vysoce výkonné a překonávají očekávání našich zákazníků.

Inovace

Trvale se zaměřujeme na poskytování inovativních a spolehlivých produktů a služeb určených ke zlepšování prostředí a životních podmínek.

Podpora zaměstnanců

Nejcennějším majetkem společnosti jsou naši vlastní lidé, proto podporujeme osobní i profesní rozvoj a investujeme do školení. Naším cílem je vytvoření pracovního prostředí, ve kterém vládne sounáležitost, respekt a rozmanitost.

Péče o zákazníky

Potřeby zákazníků jsou u nás na prvním místě a neustále se snažíme předvídat jejich myšlenky a uspokojovat jejich požadavky, proto jim dodáváme vysoce kvalitní produkty, služby a inovativní řešení, které jim poskytnou konkurenční výhodu.

Pracovní postupy

Dodržování nejpřísnějších norem pracovních postupů a profesní praxe je naším nekompromisním závazkem. To se týká vztahů se zákazníky, dodavateli, konkurenty a komunitami, v nichž působíme, a samozřejmě i vztahů mezi zaměstnanci.

Zdraví a bezpečnost práce

Chránit bezpečnost zaměstnanců, zákazníků i životního prostředí je pro nás velmi důležité. Vždy se snažíme zajistit, aby na naše zaměstnance na pracovištích nečíhala žádná rizika a aby byly naše produkty a služby pro zákazníky bezpečné.

O společnosti AHI Carrier FZC

AHI CARRIER FZC je společnost typu joint venture vytvořená v prosinci roku 2008 ze společností Carrier Corporation a Air-Conditioning & Heating International (AHI). Jedná se o největší podnik Carrier typu joint venture pro distribuci topných, klimatizačních a chladicích produktů mimo USA.

AHI CARRIER FZC se stará o trhy Ruska, Společenství nezávislých států (CIS), střední a východní Evropy (15 zemí), Oceánie (15 zemí), Afriky (54 zemí) a Blízkého východu (14 zemí).

* Toshiba: V roce 1999 Carrier Corporation vytvořila joint venture s divizí klimatizací firmy Toshiba a byla založena Toshiba Carrier Corporation. Tyto dvě společnosti spojily síly, aby mohly poskytovat širokou škálu klimatizačních řešení.

back to projects

Providing energy efficient comfort to public sector buildings

Carrier HVAC systems meet all European and F-Gas regulations, offer improved energy efficiency along and are designed for fast and low-cost installation. Along with our extensive technical and after sales support, our systems are ideal for the public sector, where reliability, low energy consumption and adaptability are key factors.

AHI South Eastern Europe Air-Conditioning S.A has been providing high quality HVAC solutions to the public sector, covering a wide range of applications:

Air Traffic Management in Sofia

Equipment:30GX Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers

Embassy of Monaco in Sofia

Equipment:30GX Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers

European Commission building in Sofia

Equipment:30RB Air Cooled Liquid Chillers with Integrated Hydronic Module and Fan Coil Units

Sofia International Airport

Equipment:19XR Centrifugal Liquid Chillers

Hellenic Organization of Telecommunications (OTE) in Athens

Equipment:30XW Water-Cooled Liquid Chillers

Diagoras International Airport in Rhodes

Equipment:30HXC Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers, 30RH Air-to-Water Heat Pumps with Integrated Hydronic Module

Hellenic Aerospace Industry in Athens

Equipment:19XR Centrifugal Liquid Chiller and 30GX Screw Compressor Water-Cooled Liquid Chillers

Henri Coandă International Airport in Bucharest

Equipment:Air Handling Units

Palace of the Parliament in Bucharest

Equipment:30XW Water-Cooled Liquid Chillers

Click on any file to download it

Personal Data Processing Statement Rev 10-2018

Prohlanseni o zpracovani osobnich ubaju Rev 10-2018

General Terms and Conditions EN rev 10-2018

Vseobecne obchodni podminky rev 10-2018