Kariéra

AHI CSEE nabízí kariérní příležitosti v mnoha oblastech:

Prodejní oddělení

Oddělení podpory prodeje ve spolupráci s naší sítí prodejců reaguje na obchodní požadavky zemí jihovýchodní Evropy (tj. V Řecku, Balkánu a na Kypru) a je vybaveno plně vyškolenými a zkušenými prodejními inženýry a týmy Back Office.

Podpora prodeje

Oddělení postprodukce je odhodláno splnit požadavky zákazníků na našem trhu a nabízí:

Služby/údržba, která se skládá z řady kvalifikovaných techniků v oblasti HVAC (chlaďaři, elektrikáři a inženýři), specializovaných prodejních a back office týmů, které mají přímý přehled o dosažení obchodních cílů.
Podpora prodeje, kde jsou specializovaní prodejní technici, administrativní pracovníci a provozovatelé skladu vždy ochotni sloužit našim zákazníkům tím, že poskytnou veškerá potřebná vybavení pro komerční chlazení, klimatizaci, vytápění a ventilaci a nabízejí náhradní díly pro všechny systémy Air-Conditioning společnosti Carrier.

Operační a podpůrné oblasti

Provozní a podpůrné oblasti se skládají z široké škály funkcí, tj. Financí, dodavatelského řetězce, marketingu, lidských zdrojů, informačních technologií a bezpečnosti a ochrany životního prostředí, které jsou odhodlány poskytovat našim zákazníkům obchodní sliby.

Možnosti praxe

Poskytujeme náročné příležitosti k praxi v různých obchodních oblastech naší společnosti.

Naši zaměstnaci jsou naším největším přínosem – říkáme to často a máme k tomu své důvody. Pouze s odhodláním našeho lidu můžeme sloužit našim klientům, vytvářet dlouhodobé hodnoty pro naše klienty a přispívat k širší veřejnosti.

Naším cílem je maximalizovat individuální potenciál a rozšířit profesionální příležitosti našich zaměstnanců a současně zvýšit naši komerční efektivitu.

AHI Carrier SE Europe Single Member S.A nabízí stabilní pracovní prostředí, které disponuje mnoha příležitostmi pro profesní rozvoj. Pro všechny pracovní pozice nabízíme vzdělávací programy, které zaměstnancům umožňují profesionální růst. Jako prosperující společnost velmi často hledáme nové talenty, abychom posílili náš  dynamický tým.

Výběr nových kolegů se skládá z následujících kroků:

1Odeslání životopisu

Potencionální kandidáti, kteří se chtějí připojit, musí poslat svůj životopis e-mailem na adresu: cseehr@ahi-carrier.com
Všechny životopisy by měly být zasílány v anglickém jazyce.
Personální oddělení shromažďí všechny příchozí životopisy v databázi podle specializace každého uchazeče.
Všechny životopisy jsou uchovávány po dobu jednoho roku a poté jsou trvale smazány.
Společnost AHI Carrier SE Europe S.A potvrzuje, že osobní informace zveřejněné prostřednictvím životopisů jsou důvěrné a nejsou sdělovány třetím osobám (podle zákona č. 2472/97 a zákona 2819/2000 o ochraně osobních údajů).

2Hodnocení Životopisů

V případě volné pracovní pozice jsou všechny dostupné životopisy vyhodnoceny podle předpokladů pro danou pozici a budou kontaktováni pouze vybraní kandidáti.

3Pohovory o pracovních předpokladech

Všichni vybraní kandidáti jsou pozváni k pohovoru založenému na jeho pracovních předpokladch. Během každého pohovoru se věnuje zvláštní pozornost znalostem, zkušenostem, dovednostem a chování, které jsou nezbytné pro efektivní vykonávání práce.

4Odezvy uchazečům o pracovní pozici

Ve všech fázích procesu jsou uchazeči informováni o stavu své žádosti telefonicky nebo e-mailem.

5Nabídka práce

Pokud kandidát úspěšně projde výběrovým řízením, obdrží dopis s nabídkou a s detail o pracovní pozici.

Read our Recruitment Privacy Notice