Klademe důraz  na naší úspěšnou  historii, osvědčené inovace s novými produkty a službami, které zlepšují celkový komfort a efektivitu.

Řešení pro domácnosti

Vysoce účinné klimatizační jednotky

Byl váš dům postaven dříve než v roce 1902? Pokud ano, máme zde inteligentní řešení  v podobě systému HVAC. Ať už jde o  instalaci nového systému  v historickém domě nebo je jen potřeba  vytopit nebo vychladit malý prostor, který není často puožíván, můžete se obrátit na naš tým Carrier. Nabízíme řadu vysoce efektivních  řešení, která vyhovují vašim potřebám bez ohrožení integrity prostoru nebo pohodlí.

Prohlédněte si naše produkty
Dehumidifier

Odvlhčovací systémy

Naše odvlhčovací systémy nabízejí pohodlné řešení pro řízení vlhkosti uvnitř objektu.

Prohlédněte si naše produkty
Portable air-condition

Přenosné systémy

Carrier nabízí mobilní klimatizační řešení pro domy a malé kanceláře s omezenou možností instalace stabilních zařízení.

Prohlédněte si naše produkty

Řešení pro obchodní centra

The Next Generation of AquaForce

Jednotky Carrier AquaForce představují prémiové řešení pro komerční a průmyslové budovy náročné na kvalitní prostředí a vysoký výkon.

Zjistit více

HAP - nový software

Nový software HAP –  Carrier Hour Analysis Program (HW) verze 5.11 je nyní k dispozici pro návrhy systémů HVAC a pro dimenzování komponent systému HVAC.

Zjistit více

Servis

Pro naše zákazníky je tu připraven vyškolený tým techniků, který je schopen vyřešit různé technické problémy  a podat veškeré informace o produktech Carrier.

Zjistit více

Willis Carrier vynalezl moderní klimatizaci v roce 1902

Dne 17. července 1902 navrhla společnost Willis Haviland Carrier první moderní klimatizační systém a byla u zrodu revolučního  průmyslu, který zásadně ovlivnil život a práci lidí.

Zjistit více

Dějiny

Naše spolčnost úspěšně navázala na dědioctví Willise Carriera a nadále rozvíjí  nové technologie a  formuje svět, ve kterém žijeme.

Zjistit více

Inovace

Před více než 100 lety, když byla vynalezena první klimatizace,  jsem si nastavili určíté cíle a od té doby jsem významně pokročili jak je vývoji tak takén v oblasti ekologie.

TOTO JE BUDOUCNOST

Udržitelnost

Carrier byl u zrodu systému GREEN BUILDINGS a proto chápe jeho zásadní smysl při posuzování hospodárnosti budov. Před založením GREEN BUILDINGS byla vytvořena skupina firem s názvem Green Building Council®, které byla  zakládajícím členem Rady zelených budov po celém světě .

ZOBRAZIT PODROBNOSTI

Udržování počítačů v kondici